Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 19.07.2019, 08:49

Головна » 2018 » Січень » 19 » Завзятий, творчий, сміливий учитель німецької мови
Завзятий, творчий, сміливий учитель німецької мови
Сьогодення вимагає від кожного педагога відповідальності за свою роботу, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. Головне – вчитель має бути творчою особистістю. Конкурс професійної майстерності «Учитель року» – допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії.

Учитель німецької мови Бахмутського НВК№11 Бобраков Сергій Вікторович крок за кроком, етап за етапом виборював звання найкращого педагога в номінації «Німецька мова». Під час проведення уроку Сергій Вікторович продемонстрував високу фахову майстерність, знання та володіння сучасними інноваційними технологіями. Педагог розкрив особисті професійні знахідки, продемонстрував світ своїх захоплень, правильність підбору методів, прийомів та форм навчання, вміння активізувати учнів для вирішення тих завдань, які стояли перед школярами та вчителями.

Особливо вдало Бобраков С.В. представив проект «Книга, яку ти маєш прочитати», який вирізнявся логічністю, повнотою структури, відповідністю до теми, мети, завдань.

Приємно відзначити, що Бобракова С.В. в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» у номінації «Німецька мова» було нагороджено дипломом ІІ ступеня та запрошено членом журі Всеукраїнського рівня.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Бахмутського НВК№11 щиро вітають Сергія Вікторовича Бобракова з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2018» у номінації «Німецька мова», дякують за сумлінну працю, високий професіоналізм, неповторність та творчу наснагу; висловлюють свої сподівання, що педагог не зупиниться на досягнутому, а ще неодноразово проявить себе в таких та інших освітянських конкурсах.

Переглядів: 313 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 1.0/1
«  Січень 2018  »