Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:33

Головна » 2017 » Вересень » 12 » Збережи життя на дорозі!
Збережи життя на дорозі!

Заходи з профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у НВК № 11 проводяться не лише у вересні, а й протягом всього навчального року. Постійно поновлюються куточки безпеки руху, випускаються тематичні газети «Все про правила дорожнього руху». Робота педагогів допоможе дітям убезпечити себе в реальному житті на дорозі та принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість ДТП за участю дітей. У майбутньому ці діти стануть відповідальними водіями і уважними пішоходами, а це означає – рух на наших дорогах буде безпечним і комфортним.

У Бахмутському НВК №11 у вересні 2017 року розпочалися оперативно - профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!» із метою створення безпечних умов навчально-виховного процесу, забезпечення впровадження відповідних вимог державних і галузевих нормативних документів із питань охорони праці, безпеки життєдіяльності в навчальному закладі, здійснення широкої профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, поширення кращих форм і методів профілактичної роботи серед учнів

Для учнів члени ЮІДР провели практичне заняття «Наш шлях до школи та нові маршрути». Під час заняття також була проведена роз’яснювальна профілактична робота з юними велосипедистами та дітьми, які мають роликові ковзани та скейти.

Учні 1-11 класів виготовили пам’ятки з ПДР, які розмістили у щоденниках, а члени Ліги Майбутніх Поліцейських разом із співробітником ювенальної превенції Віталієм Микитою провели акцію «Безпека на дорозі» для молодших школярів.

Переглядів: 276 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »