Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:36

Головна » 2019 » Вересень » 24 » Життя – найбільше диво Всесвіту
Життя – найбільше диво Всесвіту

Із метою формування в учнів цінності життя, уміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх соціальний педагог Бахмутського НВК № 11 Ольга Іванова разом із членами клубу «Імпульс» провели для учнів 7-8 класів просвітницький захід «Цінність життя людини».

Під час інтерактивної бесіди учні обговорили питання справжньої цінності життя, переглянули відеоролік всесвітньо відомого оратора і мотиватора Ніка Вуйчича, який надихнув дітей любити життя, цінувати кожний прожитий день та відкрив головний секрет успіху життя без обмежень - віра в себе, віра в мрію, бути сильним у важкі часи. Це те, що допомагає бути переможцем, коли всі бачать тебе переможеним. Це те, що не зломило відомого мотиваційного спікера, врятувало від життя в безчесті, пригніченні і підняло на висоти. Оратор показав молоді, яким може бути прекрасним, змістовним та насиченим життя, незважаючи на усі перешкоди, проблеми та негаразди.

Також учні коллективно створили Дерево життя, яке складалося з цінностей життя, цілей та головних ориєнтирів у житті школярів.

&

Соціальний педагог НВК сприяла розумінню того, що життя – це великий дар не тільки для самої людини, а й для тих, які її оточують, що кожен має цінувати як своє, так і чуже життя, розвивати бажання гідно прожити свій вік, уміння робити вибір у житті на користь добра, готовність боротися з перепонами та труднощами на шляху цього вибору.

Переглядів: 116 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »