Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 21:37

Головна » 2019 » Червень » 11 » Живи та міцній, Українська державо!
Живи та міцній, Українська державо!

Святкування Дня Конституції України цього року – найбільш актуально, це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші брати знову захищають суверенітет і цілісність нашої країни.

«Живи та міцній, Українська державо!» - під такою назвою пройшла година юного патріота в дитячому відпочинковому пришкільному таборі Бахмутського НВК № 11 «Усмішка» під керівництвом бібліотекаря Марини Важинської. В ігровій формі вихованці табору знайомились із основними статтями Конституції України, випробовували свої знання в естафеті. Під час патріотичної години бібліотекар активувала одразу декілька видів пам’яті та подання інформації: учні дивилися відео, грали в рухливі ігри та ігри на увагу. Наприкінці разом із бібліотекарем вихованці виготовили плакат «Права дитини» відповідно зі статтями Конституції України.

Година патріотизму в пришкільному таборі не обмежувалися лише ознайомленням із Конституцією України, із вихованцями проводили бесіди та демонстрували відеоматеріали, присвячені Дню скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні, 5-річчю з днів звільнення міст Східної України від російської окупації. Учні активно долучалися до бесіди, бо, на жаль, деяких із них ці моменти нашої спільної історії торкнулись безпосередньо.

Не дивлячись на те, що під час літніх канікул більшість учнів не налаштовані на отримання нової інформації, бібліотекарі НВК впевнені в необхідності та користі подібних годин юного патріота та планують проводити їх і надалі.

Переглядів: 53 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2019  »