Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 17.11.2018, 14:08

Головна » 2018 » Жовтень » 13 » Зі святом сміливості, мужності та героїзму!
Зі святом сміливості, мужності та героїзму!

Цього тижня Україна готується святкувати важливе державне свято - День Захисника України. На хвилі патриотизму та щоб показати важливість усіх причетних до захисту українських кордонів та державності у цілому, виникло свято День захисника України, коли вшановують героїв, що поклали власне життя за рідну землю та мир на ній.

Це свято, яке переповнює усіх учнів та педагогів Бахмутського НВК № 11 духом перемоги, завзятості та патріотизму. А девізом цьогорічного свята стали такі слова:

-Шляхетного не підкупиш!
-Мудрого не обдуриш!
-Мужнього не залякаєш!

З нагоди Дня захисника України та  Дня українського козацтва у НВК № 11 проведено виховні години, під час яких згадали героїв – хлопців, що зі зброєю в руках захищають  східний кордон України, лікарів, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтерів, на плечах яких, тримається наша армія.

До старшокласників завітав заступник командира групи з морально-психологічного забезпечення 57-бригади Олексій Волошин.

Протягом святкового тижня проводилися акція «Напиши листа захиснику України» та випуск привітальних листівок, до яких залучилися всі учні НВК.

Під час заходів мали місце українські патріотичні пісні, слова глибокої поваги і вдячності за виконаний обов’язок, за збережене для нас мирне життя.

Члени Ліги Майбутніх Поліцейських привітали співробітників поліції, учасників АТО  та взяли участь у спортивних змаганнях разом із поліцейськими Бахмутського відділу поліції.

14 жовтня рій «Бахмутські стрільці», переможець міського етапу військово-патріотичної гри «Джура», взяв участь у святкових заходах до Дня захисника України у м. Краматорськ.

Вітаємо усіх Захисників України зі святом сміливості, мужності та героїзму! Нехай кожен з Вас повернеться додому!

Переглядів: 52 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »