Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 16.01.2019, 03:00

Головна » 2019 » Січень » 10 » Зимові канікули юних журналістів Бахмутського НВК № 11
Зимові канікули юних журналістів Бахмутського НВК № 11

Наприкінці грудня розпочалися зимові канікули, і батьки хотіли б, щоб їхні діти не сиділи днями за комп'ютером, грали в телефонах чи дивились телевізор, а провели час з користю. Тому вихованці клубу «Журналіст» Бахмутського НВК № 11, журналісти шкільної газети «Двічі Два» також вирішили провести час  активно і поповнити свої знання з журналістики.

Керівники гуртка Інесса Заворотня та Наталя Собур розпочали зустріч із проведення тренінгів під назвою «Поговоримо один з одним» (навчання підлітків розкутого спілкування один з одним. Головна мета тренінгів -  розвиток взаємодії в групі, підвищення рівня згуртованості в клубі, щоб діти краще дізналися один про одного, так як вихованці гуртка активно займаються своїми рубриками, беруть інтерв’ю у своїх однолітків та вчителів, однак мало спілкуються між собою. Участь в тренінгах дала змогу створити творчу атмосферу та сприяла дружнім стосункам у колективі.

Після тренінгів було проведено заняття «Сюжет. Головне питання, кульмінація», під час якого  юнкори вчилися  правильно подавати матеріал, логічно розвивати тему та правильно складати питання для інтерв’ю. Також юні журналісти обговорили та обрали теми для наступного випуску газети.
Був складений приблизний макет випуску та розподілені обов'язки між учнями за темами рубрик. Обговорено кілька варіантів ідей, які будуть втілені у січневому випуску.

А який з цього вийшов підсумок, Ви прочитаєте у січневому випуску учнівсько-учительської газети «Двічі Два» № 164.

Переглядів: 17 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2019  »