Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:10

Головна » 2017 » Лютий » 8 » Зіркове сяйво Бахмутського НВК № 11
Зіркове сяйво Бахмутського НВК № 11

«НВК  має талант!», під таким гаслом у НВК № 11 пройшов конкурс для обдарованої молоді та малюків. Конкурс проходив у три етапи: для учнів молодшої ланки, для середньої та для старшої.

Компетентне журі в складі заступника директора з ВР Олени Подопригори, педагога-організатора Ірини Махник, старшокласників та членів учнівського самоврядування оцінювало виступи конкурсантів.

Глядачі і журі побачили цікаве дійство. Учні НВК представили вокальні та  танцювальні номери, грали на музичних інструментах (аккордеоні, скрипці, фортепіано), читали авторські вірші, показували циркові та гімнастичні номери.

Найбільше запам’ятались хіп-хоп у виконанні Яри Мохасін, читання репу Анатолієм Переясловим, леді-соло Олі Грибач, чуттєва румба від Влади Дяченко та Дмитра Кулакова, вокальні виступи Ніколь Крилової,Лоліти Бунатян, Дар’ї Нікітіної Єсенії Полухіної, Марії Ричко, Вероніки Гальчич, Ксенії Чернухи, Аліни Нечаєвої, Дарини Шаповаленко.

Майбутні зірочки модельного подіуму із 5-А, 5-Б класів влаштували справжнє модне шоу.

Також у НВК  підростають майбутні художники. Учні Іван Гаркавець, Катерина Басан, Оля Россоха, Валерія Флегонтова, Анна Ганжа, Костянтин Панчук, Варя Головко представили свої  малюнки, картини. Виконані різними техніками роботи вразили і суддів, і глядачів.

Виступи були  надзвичайним, зал затамовував іноді подих, обдаровані учні    зачарували всіх. Захвату не було меж.

Усі конкурсанти отримали димломи.  А головною нагородою стали оплески, на які не скупилися глядачі, а також радісні посмішки.

Дякуємо усім поетам, акторам, співакам, музикантам за те, що дарують свій труд кожному з нас!

Переглядів: 199 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »