Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:28

Головна » 2020 » Лютий » 3 » Зірковий день в Бахмутському НВК № 11
Зірковий день в Бахмутському НВК № 11

У Бахмутському НВК № 11 пройшов традиційний конкурс «НВК має талант!» для обдарованих дівчат та хлопців. Глядачі і журі побачили цікаве дійство. Учні НВК представили вокальні та танцювальні номери, грали на музичних інструментах (гітарі, сопілці, скрипці), читали вірші, виконували циркові номери. Майбутні художники представили свої малюнки, картини.

Найбільше запам’ятались такі номери: запальний танець Олександра Свистуна та Стьопіної Аліни, еквілібріум Микити Третьякова, сучасний танець Вероніки Гальчич та Серафіми Леонової, вірші у виконанні Клима Косяка, Марії Журавльової, Катерини Зеленської, Микити Ніколаєва, Аліни Гроссу, Світлани Сидоренко та Захара Жабіна, Мілана Обухова, Єлизавети Любченко, Олександри Конобоєвої, Дар’ї Ноженко, Родіона Кравченка, Софії Бутенко, Марії Івко, Поліни Величко, Олександри Михальченко. Яскравий народний танок подарували дівчата Настя Задніпровська, Христина Чернікова, Тетяна Циганюк та Ксенія Стрющенко.

Усіх присутніх вразила запальна латина від Даніїли Слепової, Ангеліни Соловйової та Івана Дунаса, ча-ча-ча від Насті Яковенко та Гліба Мельника, Іскандера Токаря, східний танок Валерії Удовиченко та Анастасії Карабут, танці Насті Урденко, Альони Ханіної та Софії Харченко, Вікторії Іщук, Яри Мохасін, Таїсії Ушакової, колективу дівчат 7-А та 8-Б класів. Велике задоволення подарували вокальні номери від Софії Мешкової, Діани Войтенко, Аліни Корольової, Тетяни Циганюк, Маргарити Айнединової, Анастасії Зайцевої, Марії Дмитрієвої, Дар’ї Галкіної, Дар’ї Нікітіної, Олександри Барановської, Софії Галки та Каті Колоусової, вокального ансамблю 6-Б класу, Арини Данилюк та Дар’ї Пляшечник. Гра на гитарі Єгора Смичкова, Захара Гладських, Євгена Песіна та Христини Баранової, гра на скрипці Арини Данилюк, Альони Ханіної, Аделіни Щербини, гра на сопілці Клима Косяка, гра на флейті Аріни Ромах, малюнки Софії Дмитрієвої, Анни Ганжи, Дарї Склярової, Анастасії Антонюкта Альони Петрашвілі, майстер-клас приготування десерту від Ольги Шевець та фігурки, вироблені в техніці орігамі Бориславом Деркачевим зробили цьогорічний конкурс талантів яскравим, емоційним та незабутнім.

Компетентне журі в складі заступника директора з ВР Олени Подопригори, педагога-організатора Ірини Махник, старшокласників та членів учнівського самоврядування, студентів-практикантів Горлівського педагогічного інституту іноземних мов, представників Міністерства культури НВК оцінювало виступи конкурсантів. Усі конкурсанти отримали димломи. А головною нагородою стали оплески, на які не скупилися глядачі.

Переглядів: 59 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »