Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 22:25

Головна » 2019 » Березень » 3 » Знайди себе у світі професій
Знайди себе у світі професій

Вибір професії – це важливий крок у доросле життя. В першу чергу це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а, найголовніше, перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти.

Робота і все, що з нею пов’язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професій – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше – не схибити.

З цією метою в Бахмутському НВК № 11 під час проведення Місячника профорієнтації та трудового виховання для учнів організовувалися та проводилися різноманітні форми профорієнтаційної роботи. У класних кабінетах постійно оновлюються куточки профорієнтації, які укомплектовуються необхідними інформаційними матеріалами. Проводяться профорієнтаційні зустрічі з працівниками Центру зайнятості, відвідування днів відкритих дверей у вузах та середніх професійних навчальних закладах, зустрічі учнів із випускниками школи - студентами вузів, середніх профтехнічних навчальних закладів тощо.

Класні керівники 9-11 класів разом із психологом Єлизаветою Киричок організують батьківські збори з проблеми формування готовності учнів до профільного та професійного самовизначення. Для старшокласників проведено гру – презентацію «Цікавий світ професій», конкурс-презентацію буклетів «Моя майбутня професія», конкурс учнівських творів «Моє майбутня професія».

Для допомоги у виборі професії, роботі з профорієнтації бібліотекарем Інессою Заворотнєю оформлено виставка книг про професії. Ознайомлення зі світом професій учнів 1-7 класів відбувається через виховні заходи: інтерактивні бесіди, виховні години, тренінги, перегляд відеофільмів тощо.

Систематична профорієнтаційна робота у НВК сприяє створенню умов для формування усвідомленого вибору професії у відповідності зі своїми здібностями, психофізіологічними даними і потребами суспільства; формуванню в учнів знань про організацію виробництва, сучасного обладнання, основні професії, про їх вимоги до особистості, шляхи професійної підготовки; розвитку інтересу до отримуваної професії, формуванню в учнів позитивної мотивації до трудової діяльності.

Переглядів: 123 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »