Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 22:33

Головна » 2019 » Березень » 25 » Зупинимо туберкульоз разом
Зупинимо туберкульоз разом

Із метою формувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я, бажання вести активний спосіб життя, виховувати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом в Бахмутському НВК № 11 Учні дізналися про джерела інфекції, шляхи поширення збудника туберкульозу, про найбільш уразливу до туберкульозу групу людей. Від сестер медичних НВК Юлії Ніколаєвої, Олени Улітенкової старшокласники отримали інформацію про те, як проявляється захворювання, як вчасно виявити туберкульоз, як можна запобігти захворюванню цією хворобою.

Для учнів 1-4 класів проведено інформаційні хвилинки «Звички добрі та погані», «Здоровий спосіб життя», для учнів 5-7 класів - «Увага! Туберкульоз!», для учнів 8-11 класів - «Профілактика туберкульозу», «Як уберегтися від біди». Сестри медичні НВК оформили інформаційні бюлетені для батьків, учнів та працівників школи «Бережи власне здоров’я!», «Увага! Туберкульоз!».

Під час проведення годин спілкування класні керівники наголосили на важливості відмовитися від шкідливих звичок, які знижують захисні сили організму, необхідності слідкувати за чистотою і порядком в приміщенні та за його межами, не допускати захаращення і скупчення пилу, завжди мити руки перед їжею, дотримуватися режиму харчування, загартовувати свій організм, займатися фізкультурою та спортом.

Переглядів: 118 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »