Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:28

Головна » 2019 » Лютий » 2 » Зупинимо втрату водно-болотних угідь!
Зупинимо втрату водно-болотних угідь!

Із нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь та з метою підвищення обізнаності школярів з питань необхідності збереження водно-болотних угідь, підвищення обізнаності щодо взаємозалежності між водою і водно-болотними угіддями, забезпечення справедливого розподілу води між різними групами користувачів цих ресурсів у Бахмутському НВК № 11 були проведені тематичні заходи до Всесвітнього дня водно-болотних угідь: - уроки-дискусії для учнів 9-11 класів «Осушення боліт. Користь чи шкода?»; - захист міні-проектів для учнів 6-8 класів «Рослини та тварини, які живуть на болотах»; - конкурс малюнків для учнів 2-5 класів «Водно – болотні угіддя України»; - інформаційні години «Водно-болотні угіддя – ключ до вирішення проблем, пов’язаних зі змінами клімату»; - засідання клубу «Еколог» «Ми не безсилі у протидії змінам клімату!»

Усі заходи були спрямовані на збереження водно – болотних угідь на планеті, покликані привернути увагу дітей та підлітків на виняткову важливість і цінність водно-болотної екосистеми для забезпечення сталого розвитку нашої планети. Учні переглядали цікаві й пізнавальні відеофільми, також їх було ознайомлено з різними типами водно-болотних угідь. Діти отримали важливу інформацію щодо ролі та значення води в природі, дізналися про вразливості природних екосистем, про тісний взаємозв’язок між здоровим функціонуванням водно-болотних екосистем та здоров’ям людини та дійшли до спільного висновку щодо необхідності їх охорони, бо інакше неможливо подолати нищівні для довкілля країни тенденції, що можуть вилитись в катастрофічні явища для всієї планети.

Переглядів: 196 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »