Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:26

Головна » 2019 » Жовтень » 23 » Зустріч учнів Бахмутського НВК № 11  з учасниками Бахмутського хору дітей війни «Пам’ять»

Для учнів Бахмутського НВК № 11 та учасників Бахмутського хору дітей війни «Пам’ять» вже стало доброю традицією зустрічатися напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників.

Цього року пісні у виконанні хору лунали в стінах Центральної міської бібліотеки під час  музичної зустрічі «Їх пісня в боях надихала», присвяченій 75-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників. «Не старіють душею ветерани»,- ці рядки з добро відомої пісні найточніше передають настрій, емоційний стан представників хору на сцені.
Пісня. Вона додала їм, колись зовсім молодим, сил і завзятку у найважчі години випробувань. Пісня була і залишилась добрим камертоном, який додавав сил, настроював на нові звершення на бойовому та трудовому фронтах.

Як згадували під час спілкування з учнями ветерани-хористи, було на війні по-різному. Але без щирої, іноді бентежно-ніжної пісні, що ллється від самого серця, не обійтись. Вона потрібна їм і на схилі літ. Потрібна, як свіже повітря після дощу, як вранішня  роса. Саме про це розповідали ветерани семикласникам Бахмутського НВК № 11.

Усі, хто був присутній на зустрічі  кількох поколінь, слухав спогади умудрених життям людей, відчував оптимізм ветеранів, на долю яких випали такі тяжкі випробування. За словами ветеранів, подібні зустрічі надихають на життя. Вони мають проходити й надалі, адже є корисними і для ветеранів, і для молоді. Це - ніби зв'язок минулого і теперішнього. Ніякі квіти на братських могилах не замінять живої пам’яті, адже ветерани будуть жити доти, доки їх пам’ятатимуть прийдешні покоління.

Переглядів: 75 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »