Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:44

Головна » 2017 » Листопад » 8 » Зустріч учнів  НВК № 11 з керівництвом ГУНП в Донецькій області
Зустріч учнів  НВК № 11 з керівництвом ГУНП в Донецькій області

Обласне Головне управління Національної Поліції, розташоване у м. Маріуполь, гостинно розчинило двері перед членами ГО «Ліга майбутніх поліцейських», учнями Бахмутського НВК № 11 та їхніми керівниками заступником директора з ВР Оленою Подопригорою та педагогом-організатором Іриною Махник. Таким чином школярі НВК   мали можливість на власні очі побачити роботу поліції у зоні АТО.

Для того, щоб найбільш наочно ознайомити школярів із роботою в правоохоронних органах, співробітники поліції провели з ними профорієнтаційну роботу. Підлітки відвідали адміністративну будівлю Головного управління Національної поліції в Донецькій області, де на власні очі змогли побачити роботу чергової частини і Єдиного аналітичного сервісного центру. Під час екскурсії по музею поліції регіону старшокласникам розповіли про історію та традиції органів внутрішніх справ області, діти дізналися про подвиги правоохоронців під час проведення АТО.

Після відвідування главку діти знайомилися з чотирилапими детективами з поліцейського кінологічного центру. Службові собаки здатні виконувати надскладні завдання щодо затримання злочинців, пошуку людей, виявлення заборонених речовин тощо. Дресировані собаки продемонстрували свої вміння, здатність виконувати команди  та проходити лінії перешкод.

Наприкінці подорожі школярі відвідали Донецький юридичний інститут. Старшокласники побували у спальних приміщеннях, спортивній залі та навчальних класах, поспілкувалися з керівництвом вишу. Організатори зустрічі продемонстрували для них фільм про навчання в інституті та ознайомили з умовами вступу до навчального закладу.

У цей день ліговці дізналися багато нового про поліцію, і, цілком вірогідно, що деякі з сьогоднішніх екскурсантів у найближчому майбутньому стануть правоохоронцями.

Переглядів: 268 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »