Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:33

Головна » 2017 » Лютий » 2 » Зустріч з американським волонтером
Зустріч з американським волонтером

На запрошення вчителя англійської мови Елли Іонової американський журналіст Кріс Міллер відвідав НВК №11. Учні 9-Б класу НВК №11 мали чудову можливість поспілкуватися  з Крісом, який розповів про свою місію в Україні, про свій досвід роботи з українськими дітьми та успішні шляхи вивчення мови. Кріс відповів на чисельні запитання учнів, які  цікавилися його країною, рідними, життям американських підлітків. Також діти запитували його, що він бачив у Києві та Донбасі  і чи подобається йому наша країна. За роки перебування на Україні, у якості волонтера, Кріс вивчив українську мову на розмовному рівні, але спілкування відбувалося   на англійській мові.  Такі зустрічі спрямовані на подолання бар'єрів у спілкуванні з носіями мови та мотивують до вивчення іноземної мови.

Кріс Міллер зустрівся з директором НВК Світланою Василенко і з задоволенням поспілкувався з нею, обговорив питання подальшого співробітництва. Він розповів про те, як був волонтером, що пов'язує його з Бахмутом та НВК № 11.

Кріс пообіцяв учням та педагогам НВК, що в наступний свій приїзд у червні він проведе кілька занять у мовному загоні пришкільного таборі «Усмішка», а також дасть майстер-клас для вчителів НВК№11.

Чекаємо з нетерпінням на нашого закордонного гостя!

Переглядів: 210 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »