Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 03:12

Головна » 2018 » Квітень » 27 » Зустріч зі студентами Горлівського ін’язу
Зустріч зі студентами Горлівського ін’язу

Учні 8 – А, 10-А, 11-А класів Бахмутського НВК № 11 відвідали громадський клуб «Ін’яз збирає друзів». Цього разу інститут запросив усіх школярів провести вільний час із користю. Для учнів викладачі запропонували цікаві заходи, які мали на меті допомогу випускникам та майбутнім випускникам у виконанні аудіювання англійською мовою та пізнанні індивідуальних особливостей юнаків та дівчат.

Зустріч розпочалася з інтерактивного тренінгу з аудіювання «Я вмію слухати» під керівництвом доцента кафедри германської філології Романа Ситняка. Учні не лише спробували свої сили у виконанні завдань з аудіювання, а ще й мали змогу перевірити й обговорити правильні відповіді разом із викладачем, з’ясовуючи всі можливі непорозуміння. Також на тренінгу було приділено увагу особливостям виконання контрольних завдань із читання. Після виконання завдань з аудіювання та читання англійською мовою учні продовжили своє занурення в освітній процес вишу й охоче брали участь у всіх вправах психологічного тренінгу «Пізнай себе», який цікаво і вміло провела досвідчений психолог, старший викладач кафедри психології та педагогіки Тетяна Борозенцева. Така інтенсивна інтелектуальна діяльність вимагала перерви, добре організованої представниками студентського самоврядування ГІІМ. Під час чаювання і спілкування зі студентською радою інституту випускники мали змогу дізнатися з перших вуст усі подробиці студентського життя.

Під час святкового концерту старший викладач кафедри германської філології продемонструвала запрошеним гостям, наскільки легко можна читати і запам’ятовувати німецькі слова. Переконати ж школярів у цьому їй допомогли студенти І курсу, які заспівали відому пісеньку-лічилку «Eins, zwei, Polizei», чим викликали бурхливі оплески присутніх. Також цікаві майстер-класи провели  з іспанської та французької мов. Дозволили учням зрозуміти, що навколо нас багато слів запозичених з французької мови, а іспанська не така вже й важка мова у вивченні.

Учні залишились задоволеними та зрозуміли, на що необхідно звертати увагу при вивченні іноземних мов.

Переглядів: 126 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »