Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:56

Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Зустрічі з літературними героями учнів Бахмутського НВК № 11
Зустрічі з літературними героями учнів Бахмутського НВК № 11

До роботи зі своїми користувачами молодшого, середнього та старшого шкільного віку бібліотекарі підходять цікаво  і творчо. Протягом осінніх канікул шкільною бібліотекою було проведено ряд заходів.

Для корисного і веселого відпочинку в дні канікул працівники бібліотеки організували цікавий квест «У пошуках скарбів здоров’я», на якому учні грали ролі мисливців за скарбами. Їм необхідно було пройти 6 станцій, де вони змогли показати свої знання, щодо здорового способу життя і творчо проявити себе. Наприкінці квесту команди отримали «здорові» призи.

По-друге, захід, присвячений національно-патріотичному вихованню - бібліотечний диліжанс «Народні символи України». Учні дізналися про тваринні, рослинні та соціально-побутові символи нашої країни, а потім відповідали на питання вікторини стосовну цієї теми.

Учні початкових класів прослухали лекцію про важливість книги в нашому житті та усі охочі спробували себе у ролі лікарів протягом роботи «Книжкової лікарні Айболіта».

Разом з бібліотекарями діти цікаво і змістовно проводять канікули, отримуючи позитивні емоції від зустрічі з літературними героями, покращують навички спілкування, розвивають свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнюють багаж необхідних знань.

Переглядів: 198 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »