Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 16.01.2019, 02:09

Головна » 2018 » Жовтень » 20 » Звітно-виборча батьківська конференція Бахмутського НВК
Звітно-виборча батьківська конференція Бахмутського НВК

У Бахмутському  НВК пройшла шкільна звітно-виборча батьківська конференція. Головна мета конференції - сприяння тіснішим зв'язкам сім'ї та школи, підвищення ролі громадськості у справі виховання підростаючого покоління, активізації громадського управління справами освіти.

Учні підготували привітання    учасникам конференції.

На конференції обрані члени Ради НВК, Піклувальної ради, Ради батьків.

Директор НВК Світлана Василенко підвела підсумки навчально-виховної та фінансово-господарської діяльності школи за 2017-2018 н.р., нагородила «Відкритими серцями» кращих членів батьківської спільноти НВК. Також вона повідомила батьків, що у цьому році кількість класів збільшилась ще на 2 і становить 39, в яких навчається 1109 учнів. У зв’язку з тим, що НВК набув в минулому році статус україномовного закладу, класи поступово переходять на україномовне навчання, сьогодні це 13 класів.

Заклад постійно розширює спектр освітніх послуг:
- Школа раннього розвитку;
- поглиблене вивчення англійської мови з 2-го класу, німецької чи французької мови як другої іноземної – з 5-го класу;
- впроваджується технологія розвиваючого навчання і педагогічної технології «Росток» із 1-го по 9-й класи;
- у цьому році розпочали з 1 класу проект «Інтелект України»;
- реалізується концепція Нової української школи.

Слава НВК - в успіхах її вихованців. У 2017-2018 навчальному році 53 учні навчально-виховного комплексу стали переможцями і призерами Всеукраїнських предметних олімпіад міського рівня.

І місце школа посіла за результатами предметних олімпіад. Понад 360 учнів є переможцями і призерами різних інтелектуальних, творчих, мистецьких конкурсів, спортивних змагань.
І місце школа посіла за результатами ЗНО. Усі випускники  закладу успішно вступили і навчаються у вищих навчальних закладах.

Новий 2018-2019 навчальний рік  перед педагогічним колективом школи, батьками, адміністрацією ставить нові проблеми: розвиток і удосконалення навчально-матеріальної бази школи; поступове оновлення меблів та забезпечення сучасною технікою навчальних кабінетів; постійне удосконалення навчально-виховного процесу з метою підвищення якості знань та результативності роботи з обдарованою молоддю; розвитку громадянської активності, організації здорового способу життя.

Переглядів: 94 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »