Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:58

Головна » 2019 » Листопад » 22 » Звітно-виборча батьківська конференція у Бахмутському НВК № 11
Звітно-виборча батьківська конференція у Бахмутському НВК № 11

У Бахмутському  НВК пройшла шкільна звітно-виборча батьківська конференція. Головна мета конференції - сприяння тіснішим зв'язкам сім'ї та школи, підвищення ролі громадськості у справі виховання підростаючого покоління, активізації громадського управління справами освіти.

Конференція розпочалася  дитячим привітанням учасників конференції.

Під час конференції були обрані члени Ради НВК, Ради благодійників НВК, голови батьківських комітетів, Ради батьків.

Директорка НВК Світлана Василенко підвела підсумки навчально-виховної та фінансово-господарської діяльності школи за 2018-2019 н.р., батьківська громада заслухала звіт адміністрації НВК про діяльність закладу та про використання  батьківського фонду за 2018-2019 н.р., високо оцінила діяльність адміністрації НВК шляхом таємного голосування, затвердила бізнес-план на 2019-2020 навчальний рік.

Директорка повідомила батьківську громадськість, що у цьому році кількість класів становить 39, в яких навчається 1133 учня. У зв’язку з тим, що НВК набув статус україномовного закладу, класи поступово переходять на україномовне навчання, сьогодні це 23 класи.  Заклад постійно розширює спектр освітніх послуг: Школа раннього розвитку; поглиблене вивчення англійської мови з 2-го класу, німецької чи французької мови як другої іноземної – з 5-го класу; впровадження технології розвиваючого навчання і педагогічної технології «Росток» із 3-го по 7-й класи; вивчення китайської мови; проект «Інтелект України»; реалізується концепція Нової української школи. Також було затверджено Положення про благодійні внески НВК на 2019-2020 навчальний рік, вирішені питання щодо організації охорони НВК в 2020  році.

Заступник директора з НВР Анна Жовта виступила з докладом про працевлаштування випускників НВК та результати ЗНО. Заступник директора з НВР Юлія Говорун виступила з доповіддю про охоплення дітей гарячим харчуванням.

Заступник директора з ВР Олена Подопригора та заступник директора з НВР Олена Лавренко розповіли про досягнення учнів НВК у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах, олімпіадах.

Заступник директора з НВР Ірина Захарова довела до відома батьків про впровадження у НВК пілотного проекту щодо ведення електронних журналів та щоденників. Психолог НВК Єлизавета Киричок розповіла про діяльність шкільної служби порозуміння «Крок назустріч», практичну роботу учнів-медіаторів та створення безконфліктного середовища у НВК.

Також директорка НВК Світлана Василенко розповіла батькам про реалізацію проекту інвестиційного банку щодо капітального ремонту закладу та подякувала від усього педагогічного колективу НВК та учнів підтримку у покращенні умов навчання  та виховання учнів.

Переглядів: 79 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »